Головна сторінка / Реєстрація та супроводження бізнесу / Вирішили організувати власну справу?


Отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян

 

Юридична компанія «Правинг» пропонує комплекс професійних юридичних послуг зі супроводженню отримання дозволів на працевлаштування на Вашому підприємстві іноземних громадян.

 

Інтеграційні процеси у світовому співтоваристві, які останнім часом охопили Україну, передбачають відкритість українського ринку праці для іноземної робочої сили.

Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» визначено правовий статус, закріплені основні права, свободи та обов’язки іноземців та осіб без громадянства, які проживають або тимчасово перебувають в Україні, і визначено порядок вирішення питань, пов’язаних з їх в`їздом в Україну або виїздом з України.

Іноземець – особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав.

Особа без громадянства – особа, яку жодна держава відповідно до свого законодавства не вважає своїм громадянином.

Іноземці та особи без громадянства мають право займатися в Україні інвестиційною, а також зовнішньоекономічною та іншими видами підприємницької діяльності, передбаченими законодавством України.

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також яким надано статус біженця в Україні, мають право працювати на підприємствах, установах і організаціях або займатись іншою трудовою діяльністю на підставах і в порядку, встановлених для громадян України. При цьому вони мають такі ж права і обов’язки, що і громадяни України, якщо інше не випливає з Конституції та законів України.

Іноземці та особи без громадянства не можуть призначатися на окремі посади або займатися певною трудовою діяльністю, якщо відповідно до законодавства України призначення на ці посади або зайняття такою діяльністю пов`язане з належністю до громадянства України.

Іноземці та особи без громадянства, які прибули на Україну для працевлаштування на визначений термін, можуть займатися трудовою діяльністю відповідно до одержаного в установленому порядку дозволу на працевлаштування.

Дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина отримує та зберігає не іноземець, а роботодавець, який його працевлаштовує.

Крім того, у разі використання роботодавцем праці іноземця без отримання дозволу на використання праці (дозволу на працевлаштування) іноземця державна служба зайнятості стягує з роботодавця штраф за кожну таку особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом

Слід зазначити, оскільки займання посади керівника підприємства на практиці також визначається як трудова діяльність, то призначенню на посаду (працевлаштуванню) такої категорії працівників-іноземців має передувати отримання дозволу від відповідного центру зайнятості.

 

Дозвіл на працевлаштування іноземця видається роботодавцю на період до одного року, термін дії якого може бути подовжено, для чого роботодавцю слід звернутися у визначеному законодавством порядку до відповідного центру зайнятості.

Для отримання дозволу на працевлаштування іноземця, необхідно надати нам такі документи:

-      дві кольорові фотокартки розміром 3,5*4,5;

-      копії сторінок паспортного документа, що місить основні ідентифікаційні відомості;

-      копії документів про освіту або кваліфікацію майбутнього працівника;

-      копії статуту та свідоцтва про державну реєстрацію роботодавця, засвідчені нотаріусом;

-      копія проекту трудового договору між роботодавцем та працівником – іноземним громадянином;

-      копія проекту контракту між іноземним та українським суб'єктами господарської діяльності на виконання певного обсягу робіт або послуг;

-      нотаріально посвідчену довіреність на представників нашої компанії. Така довіреність може бути оформлена будь-яким нотаріусом за Вашим вибором. При необхідності ми можемо надати текст такої довіреності або направити Вас до нотаріуса, з яким співпрацює наша компанія;

 

Вартість послуги із супроводження отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян визначається згідно прейскуранту.

 

Головна сторінка Контакти Мапа сайту
Пошук по сайту
  
 
 

Тел: (44) 362-49-53
Тел: (67) 247-47-55

Адреса:
E-mail:
 м. Київ, вул, Межигірська, буд. 24, оф.7

 info@praving.kiev.ua

Розробка сайту